fita
09 آذر 1401 - 01:07

جام جهانی قطر| سرمربی سنگال: مسابقات جدیدی برای ما آغاز شده است/ این برد را به مانه تقدیم می‌کنم

جام جهانی قطر - با وجود غیبت ستاره بایرن مونیخ در ترکیب تیم ملی سنگال، سرمربی این تیم از شیران ترانگا تمجید کرد.

جام جهانی قطر - به گزارش خبرگزاری تسنیم، آلیو سیسه پس از برتری 2 بر یک تیم ملی سنگال مقابل اکوادور که به صعود شاگردانش از گروه A جام جهانی 2022 قطر منجر شد، اظهار داشت: می‌خواهم این برد را به مردی تقدیم کنم که برای کشور ما کارهای فوق‌العاده انجام داد و متأسفانه اینجا نیست؛ سادیو مانه.

وی با بیان اینکه سنگالی‌ها می‌دانند در بازی‌های سرنوشت‌ساز چگونه ظاهر شوند، تصریح کرد: حالا مسابقات جدیدی برای ما آغاز شده است. بازی‌های مرحله حذفی برای سنگال خوب پیش می‌رود و بازیکنان ما به اینگونه مراحل عادت دارند. هر روز دیدارهای تعیین‌کننده‌ای داریم و تیم فعلی، تجربه‌ای دارد که باعث می‌شود با این شرایط روبرو شویم.

سرمربی سنگال با تمجید از شیرهای ترانگا گفت: پس از اینکه سادیو مانه را از دست دادیم، اتحاد و بازی تیمی ما قابل ستایش بود. به بازیکنانم باور دارم و هفت سال است که خودم این تیم را ساخته‌ام. در این مرحله مهم نیست چه حریفی پیش رو داشته باشیم و در جام جهانی باید بهترین‌ها را شکست بدهیم.

سیسه در نهایت یاد گلزن سنگال در بازی افتتاحیه جام جهانی 2002 برابر فرانسه را گرامی نگه داشت و پیروزی و صعود تیمش را به او تقدیم کرد؛ پاپا بوبا دیوپ که دو سال پیش در 42 سالگی درگذشت.

انتهای پیام/

منبع: تسنیم
شناسه خبر: 889157